01 czerwca 2013

Imagin z Niall'em część I :)

Z dnia na dzień kochałaś go coraz bardziej i łudziłaś się , że on cię kiedyś tak pokocha , ale niestety on wyznał miłość twojej najlepszej przyjaciółce , która miała chłopaka .Chodziliście do jednej szkoły , jednej klasy a na dodatek wasza wychowawczyni usadziła was w jednej ławce . Na początku rozmawialiście ze sobą nieśmiało . Potem zaczęły się wspólne wygłupy a nawet romantyczne momenty . Pewnego dnia nie miałaś humoru nic nie było w stanie cię rozśmieszyć . Niall to zauważył i za wszelką cenę starał się ciebie rozweselić . Rysował ci w zeszycie różne rysunki , gadał jakieś głupoty . Ale to też nic nie dało . Położyłaś sie na ławce chowając twarz w rękach . Zadzwonił dzwonek . Twoi znajomi z klasy wygłupiali się jak zawsze ale nawet oni nie zarazili cię swoją energią . Podeszłaś do swojej drugiej przyjaciółki i ją przytuliłaś . 








Po chwili poczułaś , że ktoś przytula cię od tyłu . Był to on .... Niall . Nie mogłaś uwierzyć , że chłopak twoich marzeń cie przytulił . Spojrzałaś w jego śliczne niebieskie oczy i po raz pierwszy tego dnia sie uśmiechnęłaś . Myślałaś , że teraz wasze stosunki się polepsza ale to były tylko złudzenia . Następnego dnia on zachowywał się jakby cię nie znał , a na dodatek zarywał do twojej przyjaciółki . A ta odwzajemniała to wiedząc, że się w nim podkochujesz . Łzy napłynęły ci do oczu i pobiegłaś do toalety . Siedziałaś tam do końca przerwy cicho szlochając. Usłyszałaś czyjeś kroki był to nikt inny jak Niall . Przeprosił cię za swoje zachowanie , otarł łzy i pomógł ci wstać z zimnej podłogi . Wykorzystał twoja nieuwagę i pocałował cię w policzek a potem w usta . Staliście tak przez chwilę . Po skończonym pocałunku powiedział , że kocha tylko ciebie a nie [I.T.P] . Wyszliście z łazienki jako para , a ty byłaś najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi .Gdy z Nim rozmawiałaś On wyznał Ci że specjalnie zarywał do Twojej przyjaciółki, bo chciał żebyś się w Nim zakochała bo nic nie wiedział o Twoich uczuciach ;)) Ale Twoja przyjaciółka wszystko mu wyznała..a On uznał że jest Najszczęśliwszym chłopakiem ziemi ;ppI gdy byliście przekonani że wszystko będzie wspaniale i kolorowo nagle zaczęły się kłopoty...

____________________________________________________________________
 Następna część tego imagina ukaże się niebawem :) /Hazza^^

Hejka!^^

Tak na samym początku chciałabym się Wam przedstawić :) mam na imię Iza Styles! 
Mam 13 lat i jestem z Podkarpacia <3 Moim ulubieńcem jest Hazza ale kocham wszystkich chłopców z 1D tak samo <3
Kocham się w muzyce, tańcu oraz malarstwie lecz nie umiem sama ocenić czy się do tego nadaję, ale w przyszłości chciałabym robić coś co byłoby związane z moimi zainteresowaniami :)
Oprócz #Directioner jestem także:
#Selenator
#Rihanna Navy
#Sheeranator
#Belieber
#Lovatic 
#Mixer i lubię też zespoły rock'owe The Dreadnoughts, Farben Lehre i inne ;*
Jestem trochę zakręcona, ale jakoś odnajduję się w tym całym szumie życia.
No to okej zaczynam :) lecz proszę nie bądźcie zawiedzeni jeżeli moje imaginy nie będą zbyt zadowalające :)

Podpisywać się będę /Hazza 

To moje linki związane 1D :)
Stronka na fb: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852?hc_location=timeline
TT:https://twitter.com/Harry__loveyou1
Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10  
/Hazza