Z dnia na dzień kochałaś go coraz bardziej i łudziłaś się , że on cię
kiedyś tak pokocha , ale niestety on wyznał miłość twojej najlepszej
przyjaciółce , która miała chłopaka .Chodziliście do jednej szkoły ,
jednej klasy a na dodatek wasza wychowawczyni usadziła was w jednej
ławce . Na początku rozmawialiście ze sobą nieśmiało . Potem zaczęły się
wspólne wygłupy a nawet romantyczne momenty . Pewnego dnia nie miałaś
humoru nic nie było w stanie cię rozśmieszyć . Niall to zauważył i za
wszelką cenę starał się ciebie rozweselić . Rysował ci w zeszycie różne
rysunki , gadał jakieś głupoty . Ale to też nic nie dało . Położyłaś sie
na ławce chowając twarz w rękach . Zadzwonił dzwonek . Twoi znajomi z
klasy wygłupiali się jak zawsze ale nawet oni nie zarazili cię swoją
energią . Podeszłaś do swojej drugiej przyjaciółki i ją przytuliłaś .
Po
chwili poczułaś , że ktoś przytula cię od tyłu . Był to on .... Niall .
Nie mogłaś uwierzyć , że chłopak twoich marzeń cie przytulił .
Spojrzałaś w jego śliczne niebieskie oczy i po raz pierwszy tego dnia
sie uśmiechnęłaś . Myślałaś , że teraz wasze stosunki się polepsza ale
to były tylko złudzenia . Następnego dnia on zachowywał się jakby cię
nie znał , a na dodatek zarywał do twojej przyjaciółki . A ta
odwzajemniała to wiedząc, że się w nim podkochujesz . Łzy napłynęły ci
do oczu i pobiegłaś do toalety . Siedziałaś tam do końca przerwy cicho
szlochając. Usłyszałaś czyjeś kroki był to nikt inny jak Niall .
Przeprosił cię za swoje zachowanie , otarł łzy i pomógł ci wstać z
zimnej podłogi . Wykorzystał twoja nieuwagę i pocałował cię w policzek a
potem w usta . Staliście tak przez chwilę . Po skończonym pocałunku
powiedział , że kocha tylko ciebie a nie [I.T.P] . Wyszliście z łazienki
jako para , a ty byłaś najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi .Gdy z Nim
rozmawiałaś On wyznał Ci że specjalnie zarywał do Twojej przyjaciółki,
bo chciał żebyś się w Nim zakochała bo nic nie wiedział o Twoich
uczuciach ;)) Ale Twoja przyjaciółka wszystko mu wyznała..a On uznał że
jest Najszczęśliwszym chłopakiem ziemi ;ppI gdy byliście przekonani że wszystko będzie wspaniale i kolorowo nagle zaczęły się kłopoty...
____________________________________________________________________
Następna część tego imagina ukaże się niebawem :) /Hazza^^
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
01 czerwca 2013
Hejka!^^
Tak na samym początku chciałabym się Wam przedstawić :) mam na imię Iza Styles!
Mam 13 lat i jestem z Podkarpacia <3 Moim ulubieńcem jest Hazza ale kocham wszystkich chłopców z 1D tak samo <3
Kocham się w muzyce, tańcu oraz malarstwie lecz nie umiem sama ocenić czy się do tego nadaję, ale w przyszłości chciałabym robić coś co byłoby związane z moimi zainteresowaniami :)
Oprócz #Directioner jestem także:
#Selenator
#Rihanna Navy
#Sheeranator
#Belieber
#Lovatic
#Mixer i lubię też zespoły rock'owe The Dreadnoughts, Farben Lehre i inne ;*
Jestem trochę zakręcona, ale jakoś odnajduję się w tym całym szumie życia.
No to okej zaczynam :) lecz proszę nie bądźcie zawiedzeni jeżeli moje imaginy nie będą zbyt zadowalające :)
Podpisywać się będę /Hazza
To moje linki związane 1D :)
Stronka na fb: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852?hc_location=timeline
TT:https://twitter.com/Harry__loveyou1
Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10
/Hazza
Mam 13 lat i jestem z Podkarpacia <3 Moim ulubieńcem jest Hazza ale kocham wszystkich chłopców z 1D tak samo <3
Kocham się w muzyce, tańcu oraz malarstwie lecz nie umiem sama ocenić czy się do tego nadaję, ale w przyszłości chciałabym robić coś co byłoby związane z moimi zainteresowaniami :)
Oprócz #Directioner jestem także:
#Selenator
#Rihanna Navy
#Sheeranator
#Belieber
#Lovatic
#Mixer i lubię też zespoły rock'owe The Dreadnoughts, Farben Lehre i inne ;*
Jestem trochę zakręcona, ale jakoś odnajduję się w tym całym szumie życia.
No to okej zaczynam :) lecz proszę nie bądźcie zawiedzeni jeżeli moje imaginy nie będą zbyt zadowalające :)
Podpisywać się będę /Hazza
To moje linki związane 1D :)
Stronka na fb: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852?hc_location=timeline
TT:https://twitter.com/Harry__loveyou1
Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10
/Hazza
Subskrybuj:
Posty (Atom)

