mamy najnowsze zdjęcia z Londynu podczas kręcenia teledysku do Midmight Memories :
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
30 grudnia 2013
29 grudnia 2013
Nagrody One Drection przez całą karierę!
W swojej karierze One Direction wygrali 118 nagród na 166 nominacji. (mowa o większych galach)
listę sprawdzicie tu:http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_awards_and_nominations_received_by_One_Direction
Żeby było na wesoło:
Horan: Oh yeah mamy tyle nagród! CIESZMY SIĘ RAZEM Z NIALLEREM! ;*
listę sprawdzicie tu:http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_awards_and_nominations_received_by_One_Direction
Żeby było na wesoło:
Horan: Oh yeah mamy tyle nagród! CIESZMY SIĘ RAZEM Z NIALLEREM! ;*
MEMORIES DAY
mam całkiem niezły pomysł :D
może sobie powspominamy te 3 wspaniałe lata z One Direction?
piszcie w komentarzach najśmieszniejsze, najpiękniejsze i najlepsze momenty ,zdjęcia-cokolwiek z 1D ♥!
xx
może sobie powspominamy te 3 wspaniałe lata z One Direction?
piszcie w komentarzach najśmieszniejsze, najpiękniejsze i najlepsze momenty ,zdjęcia-cokolwiek z 1D ♥!
xx
28 grudnia 2013
hej!
cześć wam! ale dawno mnie tu nie było :c przepraszam was ,ale szkoła ,testy itp... jednym słowem: SZKOŁA.
widze ,że Iza już was poinformowała o zmianie tematyki bloga :):)
od tej pory postaram się częściej odwiedzać was tutaj xx
widze ,że Iza już was poinformowała o zmianie tematyki bloga :):)
od tej pory postaram się częściej odwiedzać was tutaj xx
Small information!
Hej ♥ Chciałam ogłosić, że od dzisiaj na tym blogu nie będą pojawiać się tylko opowiadania, ale także najnowsze info o 1D, zdjęcia, wywiady, sesje itd. :)
Mam nadzieję, że będziecie to traktować na poważnie i będziecie komentować, czytać i śledzić także te informacje tak dobrze jak opowiadania to tej pory! ;*
Przepraszam, że tak długo blog ten był zaniedbany. Ale zrozumcie mnie i Kasię. Szkoła rujnuje wszystkie tego typu plany XD Dziękuję i pozdrawiam! Liczę na Was misie ♥
Mam nadzieję, że będziecie to traktować na poważnie i będziecie komentować, czytać i śledzić także te informacje tak dobrze jak opowiadania to tej pory! ;*
Przepraszam, że tak długo blog ten był zaniedbany. Ale zrozumcie mnie i Kasię. Szkoła rujnuje wszystkie tego typu plany XD Dziękuję i pozdrawiam! Liczę na Was misie ♥
Subskrybuj:
Posty (Atom)







.jpeg)

