cześć wam! ale dawno mnie tu nie było :c przepraszam was ,ale szkoła ,testy itp... jednym słowem: SZKOŁA.
widze ,że Iza już was poinformowała o zmianie tematyki bloga :):)
od tej pory postaram się częściej odwiedzać was tutaj xx
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz