Hej ♥ Chciałam ogłosić, że od dzisiaj na tym blogu nie będą pojawiać się tylko opowiadania, ale także najnowsze info o 1D, zdjęcia, wywiady, sesje itd. :)
Mam nadzieję, że będziecie to traktować na poważnie i będziecie komentować, czytać i śledzić także te informacje tak dobrze jak opowiadania to tej pory! ;*
Przepraszam, że tak długo blog ten był zaniedbany. Ale zrozumcie mnie i Kasię. Szkoła rujnuje wszystkie tego typu plany XD Dziękuję i pozdrawiam! Liczę na Was misie ♥
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
Ja liczę na was
OdpowiedzUsuńPostaramy się Ciebie i całej reszty nie zawieść :)
OdpowiedzUsuń