28 grudnia 2013

Small information!

Hej ♥ Chciałam ogłosić, że od dzisiaj na tym blogu nie będą pojawiać się tylko opowiadania, ale także najnowsze info o 1D, zdjęcia, wywiady, sesje itd. :) 
Mam nadzieję, że będziecie to traktować na poważnie i będziecie komentować, czytać i śledzić także te informacje tak dobrze jak opowiadania to tej pory! ;*


Przepraszam, że tak długo blog ten był zaniedbany. Ale zrozumcie mnie i Kasię. Szkoła rujnuje wszystkie tego typu plany XD Dziękuję i pozdrawiam! Liczę na Was misie ♥ 


2 komentarze: