Z dnia na dzień kochałaś go coraz bardziej i łudziłaś się , że on cię
kiedyś tak pokocha , ale niestety on wyznał miłość twojej najlepszej
przyjaciółce , która miała chłopaka .Chodziliście do jednej szkoły ,
jednej klasy a na dodatek wasza wychowawczyni usadziła was w jednej
ławce . Na początku rozmawialiście ze sobą nieśmiało . Potem zaczęły się
wspólne wygłupy a nawet romantyczne momenty . Pewnego dnia nie miałaś
humoru nic nie było w stanie cię rozśmieszyć . Niall to zauważył i za
wszelką cenę starał się ciebie rozweselić . Rysował ci w zeszycie różne
rysunki , gadał jakieś głupoty . Ale to też nic nie dało . Położyłaś sie
na ławce chowając twarz w rękach . Zadzwonił dzwonek . Twoi znajomi z
klasy wygłupiali się jak zawsze ale nawet oni nie zarazili cię swoją
energią . Podeszłaś do swojej drugiej przyjaciółki i ją przytuliłaś .
Po
chwili poczułaś , że ktoś przytula cię od tyłu . Był to on .... Niall .
Nie mogłaś uwierzyć , że chłopak twoich marzeń cie przytulił .
Spojrzałaś w jego śliczne niebieskie oczy i po raz pierwszy tego dnia
sie uśmiechnęłaś . Myślałaś , że teraz wasze stosunki się polepsza ale
to były tylko złudzenia . Następnego dnia on zachowywał się jakby cię
nie znał , a na dodatek zarywał do twojej przyjaciółki . A ta
odwzajemniała to wiedząc, że się w nim podkochujesz . Łzy napłynęły ci
do oczu i pobiegłaś do toalety . Siedziałaś tam do końca przerwy cicho
szlochając. Usłyszałaś czyjeś kroki był to nikt inny jak Niall .
Przeprosił cię za swoje zachowanie , otarł łzy i pomógł ci wstać z
zimnej podłogi . Wykorzystał twoja nieuwagę i pocałował cię w policzek a
potem w usta . Staliście tak przez chwilę . Po skończonym pocałunku
powiedział , że kocha tylko ciebie a nie [I.T.P] . Wyszliście z łazienki
jako para , a ty byłaś najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi .Gdy z Nim
rozmawiałaś On wyznał Ci że specjalnie zarywał do Twojej przyjaciółki,
bo chciał żebyś się w Nim zakochała bo nic nie wiedział o Twoich
uczuciach ;)) Ale Twoja przyjaciółka wszystko mu wyznała..a On uznał że
jest Najszczęśliwszym chłopakiem ziemi ;ppI gdy byliście przekonani że wszystko będzie wspaniale i kolorowo nagle zaczęły się kłopoty...
____________________________________________________________________
Następna część tego imagina ukaże się niebawem :) /Hazza^^
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x

Fajne nie mogę się doczekać następnej części !:D Czuję że będę wchodzić na tego bloga i powodzenia w dalszym pisaniu oraz weny ;P (tak poza tym też jestem z podkarpacia)
OdpowiedzUsuńOooo :) a z okolic Rzeszowa czy Przemyśla? :> /Hazza
UsuńPrzemyśla w sumie W Przemyślu ;P
UsuńA ja z okolic Przemyśla :) masz ask'a? :) napisz do mnie ;) http://ask.fm/Izkaaaaaa10 /Hazza
UsuńCudny imagin tylko trochę za szybko się rozwinął jak dla mnie <3 ale pisz dalej kochanie ;*
OdpowiedzUsuńDziękuję ;* /Hazza
UsuńŚwietny rozdział, czekam na nexta :)
OdpowiedzUsuńOmomomom ale super *.* *.* i nie zaprzeczaj <3 / Ola
OdpowiedzUsuńŚwietny *.* Pisz dalej.Będę czytać ;)
OdpowiedzUsuńDzisiaj dodałam nexta :) zobacz sobie i przeczytaj :D
Usuń