01 czerwca 2013

Imagin z Niall'em część I :)

Z dnia na dzień kochałaś go coraz bardziej i łudziłaś się , że on cię kiedyś tak pokocha , ale niestety on wyznał miłość twojej najlepszej przyjaciółce , która miała chłopaka .Chodziliście do jednej szkoły , jednej klasy a na dodatek wasza wychowawczyni usadziła was w jednej ławce . Na początku rozmawialiście ze sobą nieśmiało . Potem zaczęły się wspólne wygłupy a nawet romantyczne momenty . Pewnego dnia nie miałaś humoru nic nie było w stanie cię rozśmieszyć . Niall to zauważył i za wszelką cenę starał się ciebie rozweselić . Rysował ci w zeszycie różne rysunki , gadał jakieś głupoty . Ale to też nic nie dało . Położyłaś sie na ławce chowając twarz w rękach . Zadzwonił dzwonek . Twoi znajomi z klasy wygłupiali się jak zawsze ale nawet oni nie zarazili cię swoją energią . Podeszłaś do swojej drugiej przyjaciółki i ją przytuliłaś . 








Po chwili poczułaś , że ktoś przytula cię od tyłu . Był to on .... Niall . Nie mogłaś uwierzyć , że chłopak twoich marzeń cie przytulił . Spojrzałaś w jego śliczne niebieskie oczy i po raz pierwszy tego dnia sie uśmiechnęłaś . Myślałaś , że teraz wasze stosunki się polepsza ale to były tylko złudzenia . Następnego dnia on zachowywał się jakby cię nie znał , a na dodatek zarywał do twojej przyjaciółki . A ta odwzajemniała to wiedząc, że się w nim podkochujesz . Łzy napłynęły ci do oczu i pobiegłaś do toalety . Siedziałaś tam do końca przerwy cicho szlochając. Usłyszałaś czyjeś kroki był to nikt inny jak Niall . Przeprosił cię za swoje zachowanie , otarł łzy i pomógł ci wstać z zimnej podłogi . Wykorzystał twoja nieuwagę i pocałował cię w policzek a potem w usta . Staliście tak przez chwilę . Po skończonym pocałunku powiedział , że kocha tylko ciebie a nie [I.T.P] . Wyszliście z łazienki jako para , a ty byłaś najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi .Gdy z Nim rozmawiałaś On wyznał Ci że specjalnie zarywał do Twojej przyjaciółki, bo chciał żebyś się w Nim zakochała bo nic nie wiedział o Twoich uczuciach ;)) Ale Twoja przyjaciółka wszystko mu wyznała..a On uznał że jest Najszczęśliwszym chłopakiem ziemi ;ppI gdy byliście przekonani że wszystko będzie wspaniale i kolorowo nagle zaczęły się kłopoty...

____________________________________________________________________
 Następna część tego imagina ukaże się niebawem :) /Hazza^^

10 komentarzy:

  1. Fajne nie mogę się doczekać następnej części !:D Czuję że będę wchodzić na tego bloga i powodzenia w dalszym pisaniu oraz weny ;P (tak poza tym też jestem z podkarpacia)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oooo :) a z okolic Rzeszowa czy Przemyśla? :> /Hazza

      Usuń
    2. Przemyśla w sumie W Przemyślu ;P

      Usuń
    3. A ja z okolic Przemyśla :) masz ask'a? :) napisz do mnie ;) http://ask.fm/Izkaaaaaa10 /Hazza

      Usuń
  2. Cudny imagin tylko trochę za szybko się rozwinął jak dla mnie <3 ale pisz dalej kochanie ;*

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny rozdział, czekam na nexta :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Omomomom ale super *.* *.* i nie zaprzeczaj <3 / Ola

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny *.* Pisz dalej.Będę czytać ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzisiaj dodałam nexta :) zobacz sobie i przeczytaj :D

      Usuń