
Jesteś
sławna , ponieważ wygrałaś brytyjską wersję programu telewizyjnego
"X-Factor". Zaprzyjaźniłaś się z innymi uczestnikami, sławnymi osobami a
w tym również z chłopcami z One Direction. Jednak najbardziej
dogadujesz się z Harrym. Harrym Styles'em. Nadchodzi zima a wraz z nią
sylwestrowy koncert.Przed swoim występem, za kulisami gawędzisz z Harrym. Był tam z tobą, ponieważ ktoś musiał dodać ci otuchy.
- Wyluzuj... Wszystko pójdzie dobrze. - mówił Harry.
-Tak tobie łatwo mówić bo to dla ciebie nie jest już nowością. - odpowiedziałaś mu.
- Ale przecież wiesz że ja też tak miałem prawda? - ciągnie dalej.
- No wiem, wiem . - mówisz.
- Muszę ci o czymś powiedzieć. -odparł niepokojąco.
- Słucham uważnie. - powiedziałaś niecierpliwie.
- Myślałem nad tym przez długi czas. Nie możemy się już dalej przyjaźnić. - palną prosto z mostu.
- Że co ?! - zapytałaś z niedowierzaniem.
- Zrywam przyjaźń z tobą. No, teraz twoja kolej, idź tam i śpiewaj.
Po tych niezbyt miłych dla ciebie słowach chłopak odszedł i zostawił cię samą. Wchodzisz na scenę a na twojej twarzy gości przepiękny uśmiech. Byłby ładniejszy gdyby nie był nie wymuszony. Zaczynasz śpiewać. Publiczność oszalała na twoim punkcie. Starałaś się nie myśleć o tym co powiedział ci Harry. Chciało ci się płakać, albo wręcz przeciwnie - ryczeć, ale byłaś dzielna. Po skończonym występie publiczność żegna cię gromkimi brawami a ty udajesz się za kulisy i kierujesz do swojej garderoby. Zatrzymuje cię Harry.
- Cudowny występ kochanie - podchodzi do ciebie.
- Nie mów tak do mnie i nie zbliżaj się. W ogóle nie wymawiaj mojego imienia jasne?! - powiedziałaś zbulwersowana.
- Czekaj, czekaj ty chyba nie wiesz o co chodzi? - dziwnie zapytał.
- Nie nie wiem o co ci chodzi! Czy z łaski swojej mógłbyś mi wytłumaczyć? -mówiłaś wkurzona.
-Zerwałem z tobą przyjaźń bo Cię kocham. Myślałem że wiesz o co chodzi..
- Czyli...
- Że jesteśmy razem.
Po tych słowach objął Cię w pasie i pocałował. Zadowoleni trzymając się za ręce wyszliście z budynku i udaliście się na romantyczną kolację.
Piszesz najlepiej, jesteś moją ulubioną :)
OdpowiedzUsuńWspaniały, pisz następne chce jeszcze!
OdpowiedzUsuńJezuu, jakie to słodkie :D
OdpowiedzUsuńI świetne oczywiście :D
Coś tak podejrzewałam na początku, no ale nieważne xDD
To ja sobie przeczytam jeszcze kilka razy xD <333
Więcej takich :D
Besos,
Alex V .xx
Świetny rozdział
OdpowiedzUsuń