Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki :
Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy.
Kontakt z nami:
Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com
Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com
Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852.
Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
12 stycznia 2014
Happy B-Day Zay!
ja wiecie ,Zayn ma dziś swoje 21. urodziny! wszystkiego najlepszego kochanie! <3 x
spamujcie na tt hashtagiem: #HAPPYBDAYZAYNFROMPOLAND
dziękujemy :):)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz