czesc wszytskim ;)
na początek,chcę bardzo przeprosić osoby,które prosiły mnie o 2 SEZON IMAGINA. niestety-nie mam weny ,i nie mam o czym pisać. jak narazie.
Druga sprawa :
zbliża się rok szkolny ( Oh God why? ;/// ) i nie będę miała tyle czasu na bloga (i na stronkę),więc posty będę dodawać znacznie rzadziej niż do tej pory :)
Tym bardziej,że będę teraz w III kl. gimnazjum i wiecie..testy i te sprawy.
także .. nie zapomnijcie tu o mnie ,jakbym długo nic nie dodawała,i am nadzieję,że mnie zrozumiecie :)
Enjoy xx
doskonale cie rozumiem ale może jakbyś miała wene to zrobiła byś II sezon? proszeeee
OdpowiedzUsuńTo wtedy postaram się coś napisać :)
Usuń