02 października 2013

neew : 3

heeej siostry (i bracia? :D) ♥
chcecie kolejnego imagina? Piszcie w komentarzu z kim chcecie !
 Jest możliwość  otrzymania specjalnego imagina z dedykacją (chodzi o osobę ,o kim ma on być) !
Enjoy, xx

2 komentarze:

  1. Może szukasz drugiej ręki jestem chętna :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja tez i to baaaaaaaaaaaardzo chetnie
      Klaudia xD

      Usuń