heeej siostry (i bracia? :D) ♥
chcecie kolejnego imagina? Piszcie w komentarzu z kim chcecie !
Jest możliwość otrzymania specjalnego imagina z dedykacją (chodzi o osobę ,o kim ma on być) !
Enjoy, xx
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
Może szukasz drugiej ręki jestem chętna :D
OdpowiedzUsuńJa tez i to baaaaaaaaaaaardzo chetnie
UsuńKlaudia xD