listę sprawdzicie tu:http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_awards_and_nominations_received_by_One_Direction
Żeby było na wesoło:
Horan: Oh yeah mamy tyle nagród! CIESZMY SIĘ RAZEM Z NIALLEREM! ;*
Tym blogiem zajmują się dwie właścicielki : Kasia i Iza :D Blog jest poświęcony zespołowi One Direction, ponieważ obydwie bardzo go kochamy. Kontakt z nami: Iza: Ask: http://ask.fm/Izkaaaaaa10 E-mail: w.izabelka@gmail.com Kasia: Ask: http://ask.fm/bl0diee E-mail: blebleblexde@gmail.com Stronka, którą razem prowadzimy: https://www.facebook.com/pages/Kocham-Harrego-i-nic-Ci-do-tego-D/201726823301852. Zapraszamy do czytania, komentowania i obserwowania!x
Hahah Niall dance :3
OdpowiedzUsuń